Producenci » TEKA

 Firma Teka może się poszczycić długą tradycją. Powstała w 1924 roku i od tej pory zajmuje się projektowaniem oraz produkcją innowacyjnych urządzeń do zabudowy, produktów sanitarnych, a także przemysłowych pojemników użytkowych. Teka prezentuje najwyższy wymiar technologii oraz niemiecką precyzję wykonania. Obecnie stanowi grupę przemysłową, której fabryki rozsiane są w wielu krajach na świecie. Teka nie tylko stara się wdrażać bardzo zaawansowane systemy technologiczne, ale także dba o oryginalny i ponadczasowy design swych produktów. Wielu klientom znane są już baterie kuchenne o smukłych kształtach. Dodatkowo posiadają one szereg ciekawych cech, jak np. zabezpieczenie przed odciskami palców, które nie prezentują się zwykle zbyt estetycznie. Teka oferuje także zestawy prysznicowe, rączki natryskowe, głowice natrysku, węże itp.

Oferta na stronie www producenta: www.tekaindustrial.com/pl

 

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl