Producenci » RAVAK

Ravak

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań kompleksowych i łazienek dopracowanych do ostatniego detalu. Dostarczamy naszym klientom wanny, kabiny i drzwi prysznicowe, wanny z systemami hydromasażu, umywalki, meble łazienkowe, baterie i inne akcesoria do łazienki, takie jak grzejniki, oprawy oświetleniowe itd. Działamy w ponad 50 krajach i jesteśmy jednym z największych producentów produktów sanitarnych, nie tylko w Czechach, ale także w całej Europie Środkowej i Wschodniej.

Marka RAVAK jest nowoczesna, praktyczna, a produkty funkcjonalne. Naszych produktów nie tworzymy tylko dla designu i efektu jaki wywołują, ale przede wszystkim z myślą o potrzebach naszych klientów. Wierzymy, że nasze rozwiązania i wysoka jakość będą cieszyły nawet po wielu latach użytkowania. Przewagę konkurencyjną dają nam kompleksowe rozwiązania do łazienek, jakimi są koncepty łazienkowe RAVAK.

Oferta na stronie www producenta: ravak.pl

 

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl