Producenci » RADECO

Firma ALPLAST, marka Radeco produkuje od 1994 roku nowoczesne grzejniki. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania tradycyjne, innowacyjne oraz dekoracyjne. Poza wysokim poziomem funkcjonalności oferowane przez nas produkty odznaczają się również estetycznym wyglądem. W ofercie Radeco ma ponad 20 modeli standardowych drabinek łazienkowych różniących się przekrojem kolektorów oraz wygięciem rurek oraz ponad 50 modeli z serii Design. Dysponujemy własnym wzornikiem barw strukturalnych oraz paletą kolorów RAL.
Oprócz rur stalowych, materiałami użytymi przez nas do produkcji urządzeń grzewczych są: kamień, wiklina, płytki ceramiczne, szkło oraz panele stalowe.

 

Oferta na stronie www producenta: www.radeco.com.pl

 

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl