Producenci » Omnires

Omnires jest producentem i dystrybutorem artykułów wyposażenia łazienek i kuchni, w tym armatury łazienkowej i kuchennej, a także kabin i zestawów prysznicowych, deszczownic, syfonów i akcesoriów łazienkowych.

Firma działa na rynku akcesoriów instalacyjno-sanitarnych od 1990 roku. W tym okresie przeszliśmy wiele zmian przeobrażając się z niewielkiej hurtowni w kreatywną, ogólnopolską firmę produkcyjną, wyznaczającą trendy wśród konsumentów.
Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy na rynek armaturę w wykończeniach: satyna, nikiel, brąz antyczny. W 2010 zastosowaliśmy w naszych produktach niezwykle trwałe złote powłoki produkowane w technologii PVD, stosowanej m. in. w jubilerstwie i zegarmistrzostwie. Omnires produkuje szeroki asortyment baterii zlewozmywakowych wykonanych z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, jest też prekursorem produkcji kabin z użyciem nowych wzorów i kolorów szkła.

Oferta na stronie www producenta: omnires.pl

 

Katalog Omnires 2017  
Katalog produktów Omnires 2017 - plik pdf 26 MB 

 

 

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl