Producenci » KRAFT

Tworząc dla Was lustra stawiamy na innowacyjne rozwiązania i ergonomię użytkowania, uzyskując dzięki temu produkty najwyższej jakości. W dziale technicznym, przy współpracy z naszymi klientami projektujemy lustra według indywidualnych zamówień.

Dzięki precyzyjnej kontroli jakości na każdym etapie produkcji, finalny produkt spełnia wysokie kryteria jakościowe. W trosce o bezpieczeństwo użytkownika, konstrukcja i układy elektryczne spełniają międzynarodowe normy dotyczące między innymi stopnia szczelności IP44, dzięki czemu lustra mogą być montowane w pomieszczeniach mokrych, takich jak łazienki. Solidna konstrukcjia, łatwość montażu i wymiany świetlówek czyni nasz produkt przyjaznym i gwarantuje wieloletnią eksploatację.

Oferta na stronie www producenta: www.kraftmirrors.eu

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl