Producenci » KERAMAG

Keramag Design to silna marka, pod którą tworzone są wyroby o wyjątkowym charakterze. Są to kolekcje wyposażenia łazienkowego odznaczające się wyjątkową dbałością o szczegóły i przeznaczone wyłącznie dla wymagających klientów.

Od ponad 100 lat Keramag kreuje produkty o wysokiej jakości i świetnym wzornictwie, precyzyjnie trafiając w wyrafinowane gusta swoich odbiorców. Lew Keramag – znak towarzyszący firmie od początków jej działalności jest jak podpis pod złożonym zobowiązaniem.

Dzięki swemu przywiązaniu do wartości Keramag jest dziś jednym z wiodących niemieckich producentów ceramiki łazienkowej, który jako członek silnej, międzynarodowej grupy Sanitec spełnia, zarówno w wymiarze lokalnym jak i globalnym, najwyższe wymagania swoich klientów.

Oferta na stronie www producenta: www.keramagdesign.com

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl