Producenci » HANSA

Firma Hansa Metallwerke AG produkuje armatury sanitarne od 1950 r. Firma ta przez dziesięciolecia była rozbudowywana przez synów i wnuków założyciela w tradycji przedsiębiorstwa rodzinnego do przedsiębiorstwa wiodącego na rynku. Armatury takich serii jak Hansaronda lub Hansamix cieszyły się ogromnym powodzeniem w niemieckich łazienkach. Dzięki trwałym, funkcjonalnym produktom o bardzo dobrym stosunku parametrów do ceny, swojej dużej bliskości do handlu i do użytkownika, jak również nadzwyczajnej ofercie serwisowej firma Hansa szybko stała się „ulubieńcem rzemieślników“.

Wprowadzenie innowacyjnej armatury designerskiej Hansamurano w 2003 r. zainicjowało nową kategorię marek „Doświadczenie wody“ firmy Hansa i stanowiło zwrot dla przedsiębiorstwa. „Doświadczanie wody“ z firmą Hansa oznacza stosowanie designerskich, fascynujących i funkcjonalnych armatur, które wyznaczają punkty zwrotne w historii armatury. Firma Hansa jako pierwsza umieszcza w punkcie centralnym nie tylko armaturę, ale również kształtowanie wody – poprzez specjalnie opracowane perlatory, otwarte strumienie wody i kolorową wizualizację oraz inscenizację wody.

Oferta na stronie www producenta: hansa.pl

 

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl