Producenci » COLOMBO DESIGN

 Colombo Design zaistniał na światowych rynkach armatury łazienkowej w latach 90. XX wieku. Linia produkcyjna ruszyła natomiast w 1991 roku. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości uchwytów i okuć. Uchwyty meblowe o lekkim włoskim designie stanowią wspaniałą ozdobę każdego salonu i sypialni. Do produkcji wykorzystywane są stopy mosiądzu i chromall, które w trakcie procesu odlewania ciśnieniowego są poddawane formowaniu. Sposób produkcji klamek i uchwytów przez Colombo design jest całkowicie skomputeryzowany. Wyposażona w najwyższej klasy sprzęty galwanizernia zapewnia awangardowe i wyrafinowane wykończenia uchwytów, a także gwarantuje ich niepowtarzalny i zupełnie unikatowy wygląd.

Oferta na stronie www producenta: www.colombodesign.com

Salon firmowy Omnires Twoje Łazienki

W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy  dla Państwa ekspozycję  38 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 12 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania.

Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

więcej

Marka Omnires

 Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni.

Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.

Dowiedz się więcej na omnires.pl